معرفی ماما گرمایش و سرمایش، خانه تان را تامین می کنیم

درباره توانار

آسایش هوای مطبوع، نیاز همیشگی بشر

فراهم کردن دمای مطبوع فضای خانه (25 درجه) در طول فصول گرم و سرد سال، همواره از گذشته تا به اکنون، جزء نیاز دائمی انسان ها بوده است. برای رسیدن به دمای آسایش سیستم تاسیسات ساختمان شما نیاز به سرویس و نگهداری دارد تا بتواند بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشد. 

شرکت توان ارسان اهورا (توانار) به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

image

بهترین کیفیت خدمات

image

تیم مهندسی و با تجربه

image

پشتیبانی منحصر به فرد

رشد مرحله به مرحله توانار

ایده اولیه توانار در 28 شهریور ماه سال 1386 توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه فنی انقلاب تهران مطرح شد و از همان ابتدا ما با تکیه بر دانش روز مهندسی تاسیسات، فعالیت خود را در نصب و راه اندازی، سرویس، تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه دستگاه های سرمایشی, گرمایشی و تهویه مطبوع آغاز نموده ایم.

 پس از 7 سال فعالیت در صنعت تاسیسات، درسال 1393 ما تصمیم به توسعه خدمات خود گرفتیم. بدین منظور، با طراحی و مشاوره در انتخاب محصولات همراه با ساخت دستگاه چیلر تراکمی تیم خود را افزایش داده و از متخصصین امر مهندسی مکانیک سیالات و مهندسین الکترونیک برای طراحی بهینه دستگاه ها استخدام کرده ایم.

ما اکنون در سرتاسر ایران به مشتریانمان خدمات تخصصی و منحصر به فرد ارائه می دهیم، و از اینکه بخشی از صنعت سرما گرما و تهویه هستیم، بسیار خوشحالیم. امیدواریم از خدمات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها به شما لذت می‌‌بریم، لذت ببرید. اگر سوال یا نظری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.