لوگو توانار
آسایش همیشگی با هوای مطبوع

توانار، ارائه دهنده خدمات تخصصی مشاوره اجرای پروژه تهویه مطبوع و خرید یا ساخت دستگاه های خنک کننده، همواره با 3 هدف اطمینان، انتخاب بهترین متریال و ساخت محصولات منحصر به فرد، در تلاش است که گامی مهم در جهت آرامش و آسایش مشتریان خود برداشته و همواره بهترین خدمات را در صنعت سرمایشی و تهویه مطبوع، عرضه نماید.

ایده اولیه توانار در تاریخ 28 شهریور 1386 توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه فنی انقلاب تهران مطرح شد. پس از آن، با تکیه بر علوم مهندسی تاسیسات، فعالیت خود را در زمینه سرویس، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ماشین آلات سرمایشی و تهویه مطبوع از سر گرفت.

پس از 7 سال فعالیت تخصصی در زمینه سرمایش، در سال 1393 در دومین مرحله، گامی مهم در جهت توسعه خدمات خود برداشته و با تکمیل تیم متخصص از بهترین مهندسان مکانیک سیالات و الکترونیک، به طراحی بهینه محصولات سرمایشی و ساخت چیلر های تراکمی صنعتی و تهویه مطبوع پرداختیم.

اکنون پس از 16 سال فعالیت مستمر، در یکی از گرم ترین روزهای تیرماه (21 تیر 1401) توانار با هدف ارائه خدمات و محصولات منحصر به فرد سرمایشی در سراسر ایران، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز می کند. امید است توانار، سهمی بزرگ در تامین آسایش و رفاه حال شما عزیزان داشته باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره اولیه دارید با ما تماس بگیرید.

خدمات و محصولات ویژه ما :
ارائه محصولات بهینه در مصرف انرژی با بالاترین ظرفیت سرمادهی
ارائه متریال با کیفیت و اورجینال با موجودی همیشگی در بازار
خدمات نصب و راه اندازی تخصصی به همراه آموزش رایگان به اپراتور

ساخت چیلر با توانار
لوگو توانار
بیش از 12 سال تجربه کاری در زمینه تعمیرات تخصصی انواع چیلرهای تراکمی با برند های مختلف، از نزدیک شاهد خرابی ها و مشکلات چیلر های تهویه مطبوع و صنعتی بوده ایم. این بار با توانار کنار شماییم که بهترین نوع چیلر تراکمی را طراحی کنیم و بسازیم تا شما برای همیشه از داشتن چیلر استاندارد خود لذت ببرید. توانار کنار شماست تا با کمترین هزینه نگهداری ممکن بیشترین بهره وری از چیلر خود را داشته باشید. 
توانار، تلاقی علم و صنعت

حرفی برای گفتن در تجارت الکترونیک

در سال ۱۳98 با سرمایه اندکی شروع کردیم و حالا این عددها، سهم بزرگ ما از بازار تجارت الکترونیک را نشان می‌دهد.

۱6۰،۰۰۰+

کسب‌و‌کار و فروشنده

۴،۵۰۰،۰۰۰+

تنوع کالایی

4۰،۰۰۰،۰۰۰+

بازدید یکتای ماهانه